В структурі нашого закладу наявне гінекологічне відділення, потужністю 45 ліжок. У відділенні, розташованому на 4 поверсі адміністративного корпусу, надається висококваліфікована акушерсько-гінекологічна допомога пацієнтам згідно клінічних протоколів Міністерства охорони здоров’я України, сучасних тенденцій доказової медицини та останніх наукових досягнень галузі.

Для пацієнток відділення створені комфортні умови перебування, а персонал завжди уважний, доброзичливий та кваліфікований у виконанні своїх професійних обов’язків.

Відділення забезпечено високотехнологічним обладнанням, яке дає змогу виконувати хірургічні втручання в гінекології різного виду та ступеню складності.

Медична допомога у відділенні надається 3 лікарями, сестрами медичними та молодшими медичними сестрами. Персонал працює під керівництвом лікаря акушер-гінеколога вищої кваліфікаційної категорії Карголь Олени Віталіївни та старшої сестри медичної Окуневич Марії Іванівни.

Лікарі та сестри медичні постійно підвищують свою кваліфікацію: регулярно проходять тренінги та майстер-класи, приймають участь в національних та міжнародних наукових конференціях, переглядають операції провідних світових хірургів у режимі онлайн.

Якість надання медичної допомоги постійно контролюється медичною радою закладу, окрім цього, проводиться анкетування пацієнтів, що дає змогу аналізувати недоліки лікувально-діагностичного процесу та сприяє подальшому вдосконаленню в наданні медичних послуг.

Основним пріоритетом у роботі відділення ми вважаємо індивідуальний підхід до кожної окремої пацієнтки, наслідком якого є досягнення найкращого результату лікування!