Віднині наші пацієнтки мають змогу здати документи для призначення фінансової допомоги при народженні дитини не полишаючи межі закладу.

У понеділок, 6 березня, в КЗ “Луцький клінічний пологовий будинок” відбулася презентація робочого місця спеціаліста департаменту соціальної політики з прийому документів для призначення допомоги при народженні дитини.

Участь у заході прийняли заступник міського голови Сергій Григоренко, директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш, начальник управілння охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук.

“Тепер молодим мамам не треба йти у департамент соціальної політики міської ради, а вони можуть тут на місці все оформити і приділити більше уваги своїм малюкам. Це маленький крок для полегшення життя нашим лучанкам”, – зазначив заступник міського голови.

Директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш зауважила, що вирішили відкрити тут робоче місце, аби максимально наблизити свої послуги до лучан. За її словами, щомісяця в очолюваний нею структурний підрозділ за оформленням документів для призначення допомоги при народженні дитини звертається більше 500 осіб. Вона наголосила, що тепер усе можна буде зробити ще під час перебування у пологовому будинку.

Фахівці департаменту соціальної політики прийматимуть документи для призначення допомоги при народженні дитини двічі на тиждень: у вівторок з 14 до 17 год. і у четвер з 10 до 12 год.

Зазначимо, що це не перша ініціатива місцевої влади, наближена до лучан – у нашому закладі також можна виготовити свідоцтво про народження дитини.

За матеріалами Луцької міської ради