Вітаємо Вас на офіційній сторінці комунального закладу «Луцький клінічний пологовий будинок»!

На сьогодні, наш заклад надає спеціалізовану акушерсько-гінекологічну допомогу вагітним, роділлям, породілям, новонародженим та пацієнткам гінекологічного профілю, жителькам м. Луцька, Волинської області та інших областей України.

Ми одними з перших в Україні ввели в клінічну практику дотримання сучасних перинатальних технологій під час надання медичної допомоги матерям і новонародженим, рекомендовані ВОЗ та ЮНІСЕФ, які засновані на принципах доказової медицини.

Вільний вибір положення для народження дитини, пологи з партнером, широке використання немедикаментозних засобів для знеболення пологів, сумісне перебування матері й дитини в окремій одномісній палаті відразу після народження, всебічна підтримка грудного вигодовування – все це давно стало нормою у нашій повсякденній роботі!

Високий рівень фахової підготовки та професіоналізм, комфортні умови перебування, дбайливе та чуйне відношення всього персоналу перетворять Ваше перебування в нас в незабутню радісну подорож за найціннішим скарбом Вашого життя!

Більше інформації про нас, умови перебування, актуальні фахові матеріали з приводу вагітності та пологів можете отримати, відвідавши розділи нашого сайту.