Після народження, малюка радо зустрічає відділення неонатального догляду та лікування новонароджених.

З 1996 року в нашому пологовому будинку створені палати спільного перебування матері й дитини, що стало початком функціонування відділення неонатального догляду та лікування новонароджених, яке сьогодні розгорнуте на 66 дитячих ліжок та розташоване на всіх поверхах акушерського корпусу.

Кожного дня з безмежною любов’ю і відповідальністю до своєї справи, займають свій пост 11 лікарів-неонатологів на чолі із заступником головного лікаря по неонатології Оленою Іванівною Курак та завідувачкою відділення Тетяною Володимирівною Поліщук. У складі лікарів нашого відділення працює кандидат медичних наук – Олена Олегівна Куля.

Кожен з лікарів-неонатологів практикує сучасні методи профілактики, діагностики та лікування порушень адаптації у новонароджених. Консультує молодих мам і татусів стосовно догляду за новонародженим, принципів грудного вигодовування, необхідності проведення профілактичних щеплень.

Під керівництвом старшої сестри медичної – Демчук Марії Миколаївни – у відділенні функціонує 4 пости дитячих медичних сестер, які з непереборним ентузіазмом та великим багажем знань, підтверджений регулярним і плановим проходженням курсів підвищення кваліфікації, надають цілодобовому допомогу належного рівня якості.

Кожна з медсестер володіє практичними навиками проведення лікувально-діагностичних маніпуляцій і процедур. І по при свій досвід та важку працю, жодна з них не обділена людяністю і співчуттям.

Перебуваючи у нас, Ви з впевненістю можете звернутись до лікаря чи медичної сестри як за професійною порадою, так і з особистими негараздами, адже ми, як ніхто інший, розуміємо, що після народження дитини кожна мама стає дуже вразливою та потребує всесторонньої підтримки.

Тому, будьте певні – персонал відділення неонатального догляду та лікування новонароджених робить усе, щоб Ви почували себе комфортно і захищено. Радо ділимося з Вами своїми знаннями і навиками! Прийдемо на допомогу як вдень, так і вночі, тому що безмежно любимо нашого найменшого пацієнта – НОВОНАРОДЖЕНОГО!!!!