Сестра медична відділення неонатального догляду та лікування новонароджених Лис Мар’яна здобула перемогу на обласному конкурсі професійної майстерності «Краща сестра медична Волині 2017 року», що відбувся 08 червня 2017 року на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

Традиційно конкурс проходив у три етапи:

  • теоретична частина або комп’ютерний тестовий контроль з основ сестринської справи в педіатрії, хірургії, терапії, акушерстві та гінекології, інфекційних захворювань;
  • практична частина – демонстрація професійних навичок виконання лікувально-діагностичних маніпуляцій та процедур;
  • домашнє завдання, під час якого учасниці показували свої, заздалегідь підготовлені, творчі здібності.

“Для мене особисто – це велика честь брати участь в обласному конкурсі від нашого закладу”, –  розповідає переможниця. “Під час підготовки до заходу я не ставила собі за мету перемогу, а хотіла виступити гідно. Після оголошення результатів – в першу секунду не могла в це повірити! Однак, ті емоції, які я пережила під час конкурсу і відчуваю зараз, були варті прикладених зусиль!”

Увесь колектив нашого закладу пишається переможницею та щиро зичить сили, терпіння, здоров’я, наснаги й успіху на всеукраїнському конкурсі!

Ми віримо, що відмінна професійна підготовка та міцний характер Мар’яни допоможуть гідно представити честь Волині та продемонструвати на всю Україну, які фахівці працюють в Луцькому клінічному пологовому будинку!